مجمع عالی نخبگان شهرستان قائمشهر
ساعت ۱:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/۱/٢۳   کلمات کلیدی: مجمع عالی نخبگان قائمشهر ،مازندران ،عزت الله فریدنیا ،حامد کلانی

با سلام 

وبلاگ رسمی مجمع عالی نخبگان شهرستان قائمشهر شروع به فعالیت کرده و از شما جوانان ، محققین ،پژوهشگران ، دانشجویان ، دانش آموزان و در یک کلام نخبگان شهرستان دعوت به عمل می آورد .

 

 

  ایمیل مجمع :  nokhbegan.ghaemshahr@gmail.com

 مجمع نخبگان به عنوان یک سازمان مردم نهاد با هدف شناسایی و حمایت از نخبگان در مازندران آغاز به کار کرد. مجمع عالی نخبگان تنها به جذب نخبگان علمی نمی پردازد بلکه نخبگان به طور عام همه اقشار اعم از ورزشی، مذهبی، فرهنگی، علمی، اجتماعی و سیاسی را شامل می شود.

یک بانک اطلاعاتی جامع و کامل از نخبگان و استعدادهای برتر در استان در اختیار وجود ندارد، بنابراین این مجمع در درجه اول با توجه به شاخص ها و ملاک هایی که در اساس نامه وجود دارد با عنایت به اهداف موسسان در حال فعالیت است. این مجمع قصد دارد تا با تاسیس بانک اطلاعاتی، علاوه بر شناسایی ظرفیت ها و پردازش اطلاعات نخبگان استان، نسبت به ساماندهی و حل مشکلات آنان از جمله بیکاری و تجاری سازی ایده ها اقدام کند. 

جناب آقای دکتر احمد فاطمی مدیرمجمع عالی نخبگان مازندران

  جناب آقای دکتر چوبچیان قائم مقام مجمع عالی نخبگان مازندران

  در حال حاضرمجمع عالی نخبگان استان مازندران واحد شهرستان قائمشهر با مدیریت اعضای شورای مرکزی نخبگان شهرستان که از سوی مجمع عالی نخبگان استان تعیین شده اند فعالیت خود را آغاز نموده است.

آقای حامد کلانی دانشجوی دکتری علوم آزمایشگاهی

آقای عزت الله فریدنیا فوق لیسانس ریاضی کاربردی  

  وب سایت رسمی مجمع عالی نخبگان استان مازندران :       http://www.nokhbeganmaz.ir/